.

.

300мм HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

300мм HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1440.00
Количина на стоки

како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.може да се купи воздух mail.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.кога ви требаат нашите производи итна.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Ако не се итни нашите производи.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. 100% Попуст по наредби.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.E-mail : e-mail од aliexpress 3.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.така имаме најдобрите превозот цена.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ