.

.

Бесплатен Превозот 5pcs NL-25A Најлон Топката трансфер единица,ПОМ топката имајќи вчитување капацитет полна пластика трансфер на ролки за стакло

Бесплатен Превозот 5pcs NL-25A Најлон Топката трансфер единица,ПОМ топката имајќи вчитување капацитет полна пластика трансфер

DEN 2014.56
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
Бесплатен Превозот само вклучувајќи превозна цена, не вклучувајќи увоз даночни и царински давачки.
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
NL25A NL 25A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Материјал:
ПОМ Пластика
Главната Топката Големина:
25mm
Вчитување капацитет:
20kgs
Beaking капацитет:
25kgs
Нето тежина:
0.14 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Тело Материјал:
ПОМ пластика, најлон
R

Тие исто така купуваат со овој производ