.

.

BOROSA Природни Бразилецот Agates Оникс Камен Парче Сребрена Боја Конектор Druzy Парче Конектор Накит со Двојно Bails S0952

BOROSA Природни Бразилецот Agates Оникс Камен Парче Сребрена Боја Конектор Druzy Парче Конектор Накит со Двојно Bails S0952

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Количина на стоки


Материјал : Природни Оникс Ахат Парче Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 24~37x16~39mm Дебелина : 4~5mm Тежина : (Приближно) 3~6g Метал заврши : Сребрена Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : SGS Проверете Може да Понуди

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S0952
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребрена боја
Обликотшема:
Слободна форма
Функција:
моден накит
Материјал:
Природен камен оникс
камен форма:
Слободна форма
Камен големина:
24~37x16~39mm
Дебелина:
4~5mm
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ