.

.

(50pcs/многу) PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF128 2Pins

(50pcs/многу) PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF128 2Pins

DEN 128.00
DEN 134.88
-5 %
Количина на стоки


(50pcs/многу) PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2 P теренот : 5.0 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF128 2 Pins
За PCB Завртка Конектор :

Бренд Име:
DANSA
Број На Модел На:
KF128
Тип:
Splice
Тип На Код:
L05 PCB Завртка Конектор
R

Тие исто така купуваат со овој производ