.

.

Гроздобер мода pastorale керамички фиока кабинет копчиња бронза салон шкафот вратата повлекува антички месинг мебел копчиња рачки

Гроздобер мода pastorale керамички фиока кабинет копчиња бронза салон шкафот вратата повлекува антички месинг мебел копчиња рачки

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %
Количина на стоки


Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ви благодарам многу за вашата соработка. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
-Најдобар дома декоративни хардвер,
Производи опис :
Точка бр : DCH
Материјал : керамички
Завршувањето на : бронзени /античкиот месинг
Големина на :
Дијаметар : 37mm
Hight : 28 mm
Завртка : 25мм*1pcs со 1pcs knob
Производи детали
Инсталација instrucion
Пакет : 1pc/ЈП торба со 22mm екипи - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа. ви благодарам !)
Facotory
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal Запад Унија TT; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union.

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DCH
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура +керамички
боја:
бронза антички месинг
R

Тие исто така купуваат со овој производ