.

.

12 инчи Срцето Латекс Балони Свадба Декорација 12 парчиња mariage оркестарот црвено Срце Ballons гумени играчки Настан Партија Материјали

12 инчи Срцето Латекс Балони Свадба Декорација 12 парчиња mariage оркестарот црвено Срце Ballons гумени играчки Настан Партија

DEN 85.00
DEN 100.32
-15 %
Количина на стоки

Пред да mail врати предметот на нас,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава и адреса. Сите наши предмети понуда за наплата и да се врати на политиката за било која причина, со кои не сте задоволни ,можете да се вратите на објект за нас во нова состојба за враќање на парите или замена.Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод балони и други страни материјали, можете да не контактирате преку trademanger или оставање порака или e-mail за нас, тоа е нашата задоволство да одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот. Thaks многу , имаат убав превозот ден ! уживајте во вашиот најдобар партија време !
. Нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) 2. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат.Ние добредојдовте на Мало,трговија на Големо и Пад на Превозот фолија балони, латекс балони, цртан филм надувување
играчки, свадба декорација, среќен роденден украси за деца) и други Настан & Партија материјали;
Ние може да обезбеди многу добра цена за промет на Големо наредби.Сите наши Предмети се 100% Врвен Квалитет Guranteed, со Врвен Квалитет, Секој еден да уживате во најдобрите партија време е нашите s раскина т arget!
Доколку ви се допаѓа нашата балони или други страни материјали, ве молиме додадете нашата продавница за ваша корист продавница листа
Или додадете го објектот во листата на желби или шопинг количка. Бесплатен превозот s крајот од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена , за останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена.Вие треба да се обрне на превозот надомест за поштенски врати пратката, премногу Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со нашите предмети и услуги.
Плаќање
1.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.
Пратката 1. Нормално,ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа,откако ќе ја добиете вашата исплата информации.Aliexpress ја прифати речиси сите од светските начини на плаќање : visa, webmoney, mastercard, QIWI, western union, t/t(банката tranfer) и така натаму.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот вратени предмети. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Ако ви треба добра под итно или промет на големо со клиент , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, Fedex , и контактирајте со нас ,ние ќе ви ги даде на најекономичен превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас).
Возрасни надзор потребни се задржи uninflated балони подалеку од децата , ги исфрли скршени балони одеднаш!
Ако ви треба ballons воздух inflator, кликнете подолу слики :
За нашата продавница
1.12 инчи Срцето Латекс Балони Свадба Декорација 12 парчиња mariage оркестарот црвено Срце Балони гумени играчки Свечен Настан & Партија Материјали Свадба Срцето Балони Свадба Декорација Балон денот на вљубените Size 12 инчи Боја Multicolor
Предупредување
Деца до 8 години може да се задави или ги задуши на uninflated или скршени балони.

боја:
Мулти, Црвена, Бела, Сина, Виолетова, Розова
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажман
Обликот Стил:
Срцето
Број На Модел На:
P1154
Број на Компјутери:
12pcs
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
СЕКОЈА ПАРТИЈА
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes
Хелиум Балон:
Yes
Обликот:
Срцето балони
Тип:
Гумени Топки Латекс Балони
Балон Карактеристики:
Надува Хелиум да се Плови Воздушни Балони Држиме до Оркестарот
Балони Пол:
Настан & Партија
Тип На Објект:
свадба декорација
Тема:
Свадба
Големина:
12 инчи
Предупредување:
Надува Бавно и Внимателно за да се Спречи Прекумерна Инфлацијата и Руптура
R

Тие исто така купуваат со овој производ