.

.

Голем Лустерот во Хотел Кристал Лустерот за трпезарија Дома Затворен Осветлување Светилка Белата и Злато Лустерот Кристално

Голем Лустерот во Хотел Кристал Лустерот за трпезарија Дома Затворен Осветлување Светилка Белата и Злато Лустерот Кристално

DEN 79920.00
DEN 88800.00
-10 %
Количина на стоки


Материјал : полски хром, железо+стакло+ кристално
димензии : дијаметар околу 130cm*висина за 178cm+40cm синџири висина
светилки : E14 или E12 (30lights)15+10+5*25w(pls употреба LED сијалица ,која може да спаси повеќе енергија)
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,CCC,CE
Број На Модел На:
g4dt
Тело Материјал:
Хром
Гаранција:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
240V,230V,120V,90-260V,110-240V,220V,110V
Заврши:
Полиран Хром
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Стил:
Современа
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Ветер:
Up
Бренд Име:
Timebus
База Тип:
E14
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
хотел осветлување
is_customized:
Yes
Wattage:
250
R

Тие исто така купуваат со овој производ