.

.

Ahcell Имајќи 1 Челична Топка 200kg капацитет рициново Тешки транспортни трансфер ролери SP-25 Евра тип топката лежишта единица

Ahcell Имајќи 1 Челична Топка 200kg капацитет рициново Тешки транспортни трансфер ролери SP-25 Евра тип топката лежишта единица

DEN 189.60
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
180kg / 200kgs вчитување капацитет Тешки топката трансфер ролери,SP-25 Евра тип топката лежишта единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SP-25
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
25.4 mm, 1' инчи
Главната Топката Материјал:
Имајќи Хром Челик
Препорачан капацитет вчитување:
180kg
Max. вчитување капацитет:
200kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ