.

.

15-Pack Kawaii виножито налепницата се поставува за scrapbooking , DIY декорација , убави деца виножито бележник налепница

15-Pack Kawaii виножито налепницата се поставува за scrapbooking , DIY декорација , убави деца виножито бележник налепница

DEN 612.00
DEN 679.68
-10 %
Количина на стоки


15 пакети по цел
6 различни листови / пакет
Материјал : Хартија
Големина : 14cm X 8.5 cm по лист
Добро налепницата се поставува за scrapbooking
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
ST017
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
R

Тие исто така купуваат со овој производ