.

.

PC 6-N04 6mm да 1/2 NPT тема PC Високо квалитетни пластични ракав месинг тело воздух спојка

PC 6-N04 6mm да 1/2 NPT тема PC Високо квалитетни пластични ракав месинг тело воздух спојка

DEN 8351.52
Количина на стоки


Број На Модел На:
PC 6-N04
Тип:
Приклучоци
meterial:
пластични ракав+месинг тело
Цевка големина:
6mm
Тема:
1/2 NPT
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ