.

.

15 Водоотпорен IP65 Панел КОМПЈУТЕР, Капацитивни екран осетлив на допир, Core i3 ПРОЦЕСОР, 4GB RAM, 500GB HDD, Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги

15 Водоотпорен IP65 Панел КОМПЈУТЕР, Капацитивни екран осетлив на допир, Core i3 ПРОЦЕСОР, 4GB RAM, 500GB HDD, Обезбеди Сопствен

DEN 47760.00
Количина на стоки

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Под 2-годишна Гаранција КОЛИЧИНА>5 единици, Обратете се кај нас за да се добие најдобра цена ================================================================ IESP-5115-HM65-Р-Ц 15-инчен Водоотпорен & Fanless Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, Projective Капацитивни екран осетлив на допир Механички Преден Панел : Алуминиумски Панел ; исполнат w/ NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : 389mm x 313mm x 65mm Монтажа : VESA Монтажа Боја : Мет Црна Тежина : Околу 9 Килограми Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : на Одборот На Intel Core i3 3217 U ПРОЦЕСОР (Core i5/i7 изборен) Чипсет : Intel HM65 Чипсет bios-от : 32 MB AMI bios-от на Мониторите : Поддршка Графика : Intel HD GMA4000 Меморија : 4 GB DDR3 системската Меморија за Складирање : 500 GB HDD (SSD изборен) Експанзија : 1 x Мини-SATA Сесија-1 x Мини-PCIe Систем : Windows XP,WIN7,WIN8,WIN10 LCD LCD Големина : 15" TFT LCD Aspect Ratio : 4 : 3 Резолуција : 1024 x 768 Светлост : 350cd/m2 Контраст Размер : 1000 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.7 M бои на екранот на Допир, Допрете Тип : Projective Капацитивни екран осетлив на допир Живот Време : 100 милиони пати Допир Интерфејс : USB Допир Светлина Пренос : 90% Систем за ладење Ладење на Владата : Фан-помалку Водоотпорен Дизајн I/Os Ethernet : 1 x RJ-45 GLAN Сериски Порт : 2 х RS232 (6 х RS232 изборен) USB : 2 x USB 2.0 Моќ Во : 1 x Моќ Интерфејс Копчето : 1 x ATX Копчето Моќ Влез : 100 ~ 250 VAC, 50/60 Hz Излез : (12 V @ 6.5 А ) животна Средина Оперативни Temp : -10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Не-кондензирање Options Сериски Порт : Мулти Сериски Порти опционални (Max. 6 x COM) WIFI : WIFI факултативна Говорник : 2 x Внатрешни Јазик изборен Шасија Боја : Обезбедување Кориснички Услуги

Тип:
Вградливи
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HAOBA
Број На Модел На:
IESP-5115-HM65-Р-Ц
Тип:
Водоотпорен Индустриски КОМПЈУТЕР Панел
Производител:
IESP Технологија
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ