.

.

Нови Класичен 8cm Проверки Морнарица Сина, Розова Мрачно Свила Врски Mens Вратот се Врзува Жакард Ткаени Врски за Мажи Свадба Бизнис Партија Gravatas

Нови Класичен 8cm Проверки Морнарица Сина, Розова Мрачно Свила Врски Mens Вратот се Врзува Жакард Ткаени Врски за Мажи Свадба

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Свила,Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
Z48955520364577
Стил:
Моден
Бренд Име:
SHIFOPUTI
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Мажи
8cm бизнис вратоврска:
Нов дизајнер мажите вратоврска
Шаблон Тип:
Цветни/Plaid/Print/Dot/Шарени/Plaid/Флорални
Функција:
Моден Бренд врски
боја:
Црвена/Црна/Беж/Зелена/Блу/Сива/Orang/Розова/Виолетова
превозот време:
Во рок од 24 часа
Повод:
Свадба Бизнис Партија
R

Тие исто така купуваат со овој производ