.

.

100pcs/многу Avt4029 нови PC монитор CCFL 10V-28V 4 светилки универзална lcd инвертер

100pcs/многу Avt4029 нови PC монитор CCFL 10V-28V 4 светилки универзална lcd инвертер

DEN 9720.00
DEN 10800.00
-10 %
Количина на стоки


100pcs/многу Creatall Avt4029 нови PC монитор CCFL 10 V-28 V 4 светилки универзална lcd инвертер
Спецификации :
CCFL инверторот за backlighting на TFT/LCD монитори,
Широко се користи во Компјутер, Автомобил, ТВ, ПОС, итн.
заштеда на енергија
100% Hi-Тенџере тестирани
100% велосипедизам Burin-во
Во текот температура заштита
Заштита Од Преоптоварување
Превозот И Ракувањето Со :
Поголемиот дел од објектот ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по потврди за Плаќање.
Генерално, ние брод за излез на стоката од страна на кина пост воздухопловната со следење на број за 10-35 работни дена.
Превозот со DHL/UPS/ТНТ/EMS за 5-10 работни дена
Ние не, како одговор за вашиот локален обичај е даноци и други такси.
Ве молиме да ни овозможи со валиден телефонски број. Овој број ќе се користат само за превозот цели.
По продажба на Услуги :
Сигурни сме дека сите се продаваат merchandises се нови и оригинални предмети.
Ако имаш оштетените и неисправни објект или ако сте го добиле погрешен објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во 7 работни дена од денот кога сте го добиле на објектот. Ние ќе ви испратиме нова точка или враќање на плаќање. Купувачот ќе треба да го плати превозот цена. Купувачот, исто така, треба да се обрне поправка трошоци ако производот не е квалитетен неуспех, како што се LCD скршени, главниот одбор беше во вода и сл.
Answer : ___________________________ Note :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, ви благодариме! Ние не промет на големо, како и. Добредојдовте на цел од нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена, со висок квалитет и брза испорака и професионална услуга.

Бренд Име:
creatall
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
AVT4029-50
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ