.

.

Modulus 1 прецизност, носат-отпорни нерѓосувачки челик црв опрема редуктор 1:16DIY модел играчка моторни додатоци Внатрешни понесе 5/6/7/8ММ

Modulus 1 прецизност, носат-отпорни нерѓосувачки челик црв опрема редуктор 1:16DIY модел играчка моторни додатоци Внатрешни понесе

DEN 1903.68
Количина на стоки


1 PCS црв+1 PCS опрема
Нерѓосувачки челик црв :
Modulus 1
5 MM 6 MM 7 MM 8ММ во дупка
Драг пријател, треба она што големината црв, ве молам оставете ме порака, ви благодариме!
Вкупната должина 32-МИЛИМЕТРИ,
Црв дијаметар 18 MM,
Забот должина 25 MM
Завртка дупка со дијаметар од 14 MM,
Должина 7 MM,
Со поставување завртка
Бакар црв опрема :
Modulus 1, заб број 16, создаден 5 MM
Максимален надворешен дијаметар 19 MM,
Вкупната дебелина 18 MM,
Забот дебелина 10ММ,
Индексирање круг со дијаметар 16 MM
Завртка дупка тркалезна маса дијаметар 12 MM, должина од 8ММ,
со set top жица M4
Центар далечина 16

боја:
Црв отворот 5MM, Црв отворот 6MM, Црв отворот 7MM, Црв отворот 8ММ
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
1
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
XIAONANHAI
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
опрема
R

Тие исто така купуваат со овој производ