.

.

100pcs RFID CET5557 t5577 t5557 125KHZ фреквенција пристап лична карта запишување напишете копирате кодот за повикување ознака keyfobs

100pcs RFID CET5557 t5577 t5557 125KHZ фреквенција пристап лична карта запишување напишете копирате кодот за повикување ознака

DEN 1637.00
DEN 1723.20
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел :
100pcs(125 KHZ , оваа картичка само читаат, не може да пишуваат или копија) на Оваа цел : 100pcs сина лична карта, 125 KHZ T5557 Ако треба пишување или копир : +$19.90 Драги пријатели, оваа понуда не содржи печатење, печатење на обрасци ако е потребно надомест обвинет, обратете се кај нас за детали. Тип : ID Keychain Фреквенција : 125 KHZ Големина : 50 X31 X3.5mm Квалитет : 7g ISO7815 Опис : 1the ABS школка и исполнет епоксидна куќишта чип калем, преку комбинација на ултразвучно заварување облик на картички со различни форми; 2the сина боја, сина за конвенционалните производи (други бои, ве молиме контактирајте ме пред да пука) Уште се прикаже различни може да постои одредена боја; 3screen икона, по повод одбележувањето; водоотпорен, dustproof, анти-вибрации 4the адаптација температура -10 +50 5optional EM4100, TK4100, MIFARE 1 s50 на унодц, MIFARE 1 S70,I-CODE2, Ultralight серија чип композитни пакет. Лична Карта Карактеристики : 1 мала и исклучителен изглед, трајни, не исчезнат. (2) Водоотпорен, shockproof, анти-корозија. 3 може да бидат обесени на Keychain channeling, и лесно да се носат. 4 различни стилови и бои за да изберете од. 5 На изглед дизајн во согласност со клиент. 6 може да се испрскаат ID код, сериски број. Стандардно спреј 8 H-10 D, 10-малку внатрешни кодот

Големина:
3.5cm
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Капацитет:
32bit
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Број На Модел На:
TK4100
Прочитајте Опсег:
1-5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ