.

.

JFLO 25x38mm 1000mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline со крајот Зглобовите Тенкови синџир

JFLO 25x38mm 1000mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline со крајот Зглобовите

DEN 1188.00
DEN 1319.52
-10 %
Количина на стоки

(Освен некои земји и APO/FPO) 2).
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок. ИЛИ, можете да изберете да. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн. Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн., може да се движат слободно во радијална насока на towline не произведуваат тензии. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
JF-25X38
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25x38mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
36x53mm
Теренот:
46mm
Радиус На Свиткување:
R55/R75/R100
Структура:
Конекција Внатрешни работи отворање
Заеднички Тип:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=26mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ