.

.

Бесплатен Превозот Мода Накит Природни Сина Нов Зеланд Abalone Школка Pendant 1Pcs RK712

Бесплатен Превозот Мода Накит Природни Сина Нов Зеланд Abalone Школка Pendant 1Pcs RK712

DEN 96.96
Количина на стоки


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 40x5 MM
Количина : 1 Buc
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 25-45 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
RK712
Бренд Име:
BUYERSHOME
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ