.

.

(За ЛЛ-A325) Плоча со LCD Екран за Робот Правосмукалка , 1pc/пакет, Дома Appliace Додатоци

(За ЛЛ-A325) Плоча со LCD Екран за Робот Правосмукалка , 1pc/пакет, Дома Appliace Додатоци

DEN 3830.00
DEN 4031.52
-5 %
Количина на стоки


Име на производ : Плоча со LCD Екран за Робот Правосмукалка ЛЛ-A325,Дома Апаратот Додатоци
Она што е во пакет?
Плоча со LCD Екран x 1pc
Како да се замени плоча со LCD екран? Ве молиме погледнете ги следниве две видеа :
(Ве молиме тип на следниве линкови во вашиот веб прелистувач, букви се со мали букви.)
Чекор 1 :
Чекор 2 :
Answer : ___________________________ Note : плоча со LCD екранот е костим за ЛЛ-A325
(Сликите ги покажуваат само светло златна боја од ЛЛ-A325, но всушност, на плоча со LCD екранот е костим за било која боја од ЛЛ-A325, како жолта, црна и сл.)
Превозот (Многу Важно)
1. Ако изберете IML, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на ПОНИ, руски Пост, во согласност со фактичката состојба. 2. Ако изберете ПОНИ, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на IML, руски Пост, во согласност со фактичката состојба.
3. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба.
4. Ако изберете DHL, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба.
5. Ако изберете Fedex, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба.
Ве молиме потврдете дека може да се прифати пред да ја купите.
Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци гаранција. Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатно. Ние ќе ги сноси превозот надомест.
Повратни информации & Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Плоча за ЛЛ-A325
Плоча место на потекло:
Xiamen,China
Плоча е костим за :
роботот модел Бр.ЛЛ-A325
R

Тие исто така купуваат со овој производ