.

.

JFLO 25x57mm 1 Метар Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline со крајот Зглобовите Тенкови синџир

JFLO 25x57mm 1 Метар Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline со крајот Зглобовите

DEN 1425.00
DEN 1583.04
-10 %
Количина на стоки


Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. се препорачува да се користи сепаратори.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.има замена. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. игра влеча и заштита. 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Купувачот е одговорен за сите превозот. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако треба да се купи одделно конектор, кликнете мене. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок. Широк : Изберете подебели некои кабли, цевки, цевки, водоводните цевки, со својот надворешен дијаметар и како towline широк референца, и ќе остане најмалку 10% од ширината на просторот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
JF-25X57
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25x57mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
36x73mm
Теренот:
46mm
Радиус На Свиткување:
R55/R75/R100
Структура:
Конекција Внатрешни работи отворање
Заеднички Тип:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=45mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ