.

.

Rustico руралните керамички фиока кабинет копчиња повлекува бронза салон рачки на вратите копчиња антички месинг ретро мебел се справува со копчиња

Rustico руралните керамички фиока кабинет копчиња повлекува бронза салон рачки на вратите копчиња антички месинг ретро мебел

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Количина на стоки

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ви благодарам многу за вашата соработка.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко. ви благодарам !)
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal Запад Унија TT; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. : SL199 A
Материјал : цинк легура со керамички
Завршувањето на предметот : антички месинг
Големина на :
199-A
Должина : 58mm ширина : 22mm hight : 27mm една дупка
Завртки : 25мм*1pcs со 1pcs рачка
Фотографии Покажуваат :
Производи детали Пакет : 1p c/ЈП торба со 22mm екипажот - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
-Најдобар дома декоративни хардвер,
Предмет бр. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SL199-A
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура со керамички
Боја:
Античкиот Месинг
R

Тие исто така купуваат со овој производ