.

.

Danganronpa Dangan-Ronpa Chihiro Fujisaki Cosplay Костими За Жените Ноќта На Вештерките Костим

Danganronpa Dangan-Ronpa Chihiro Fujisaki Cosplay Костими За Жените Ноќта На Вештерките Костим

DEN 2640.00
Количина на стоки

Danganronpa Dangan-Ronpa Chihiro Fujisaki Униформа Грб Здолниште Кошула Аниме Ноќта На Вештерките Cosplay Костими За Жени
Целосен сет, Вклучувајќи : : Јакна+Кошула+Лак Вратоврска+Suspender Здолништа+Чорапи
Ткаенини : Pleather+Униформа Крпа+Памук;
Пол : Жените/Женски
Боја : Зелена+Браун+Кошула
Големина : XS-XXXL,Една Големина(Сопствени Направени)
Детали : Danganronpa Chihiro Fujisaki Cosplay Костим Целосен Сет Сопствени Направени.
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ве молиме кажете ни ја вашата пол по ставање ред.
2. Ако сакате вашиот костим да се сопствени направени,ве молиме изберете "Слободен" како и големината и да ни ги испратите вашите мерења.На мерења мора да ја вклучуваат родовата,висина,тежина,градите,половината и колковите. Ви благодариме!
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Danganronpa
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
12000005
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Chihiro Fujisaki
Компоненти:
Јакна+Кошула+Лак Вратоврска+Suspender Здолништа+Чорапи
Материјал:
Pleather+Униформа Крпа+Памук
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
боја:
Зелена+Браун+Бела
Големина:
XS-XXXL,One Size(Custom Made)
R

Тие исто така купуваат со овој производ