.

.

450mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

450mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1632.00
Количина на стоки


Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Ако не се итни нашите производи.ние можеме како што rquest.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.така имаме најдобрите превозот цена.кога ви требаат нашите производи итна.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Како имаме долгорочна соработка на логистика .
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.ние може да направи најдобро за вас
3.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.(разни превозот имаат различно време.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.E-mail : e-mail од aliexpress 3.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. 100% Попуст по наредби.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ