.

.

Бесплатен превозот HNTD Семафор TD50 24V LED Индикатор Ламба 3 Боја Пати тип Ѕвончето Често Светла CNC Машини Led светилка Предупредување

Бесплатен превозот HNTD Семафор TD50 24V LED Индикатор Ламба 3 Боја Пати тип Ѕвончето Често Светла CNC Машини Led светилка Предупредување

DEN 1066.00
DEN 1253.76
-15 %
Количина на стоки


Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек или begain спор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Точка мене. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Стави вашите потреби порака да ни кажете, ние ќе ви одговори што нудат инстант. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на вашите задоволни купување успешен обид. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Следново е светилка жици шеми. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до победа-победа. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Стандардите може да не биде она што го сакате, се разбира, можете да се прилагодите според реалните потреби.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. Користи ултра-висока осветленост LED извор на светлина, светлина што паѓа униформност, струја, заштеда на енергија, ниска топлина, животниот век може да се до 50. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7).
Карактеристики на производот : SMD LED примарен извор на светлина, со висок напон за заштита коло дизајн, сите алуминиум фитили, multicolor оптички дисперзија школка
Стандардна конфигурација инструкции :
3 Боја / често светла / Fold Тип / Ѕвончето / 24v / -
Напон спектар : 12 V/24 V/36 V/48 V/110 V/220 V(ве Молиме наведете кои напон дали ви треба кога цел)
Забелешка : секој слој светилка школка во боја опционално, со цел, исто така може да се прилагоди според клиент барање.Ние во голема мера го ценат, ако ни даде postive повратни информации со 5 ѕвезди и ние, исто така, ќе го стори истото за вас .
Предупредување светлина зрачење сертификација сертификат
Ја педалата на високо - напонските сертификација сертификат
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно .Прифати прилагодување.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ONEBSTR
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
TD50-Z-24
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Светилка мушка спецификации :
3528 primaries светилка монистра
сертификација:
CE/FCC/ROHS
LED КОЛИЧИНА:
12PCS по слој
Monolayer тековната:
0.4 м-р
Оперативен Напон:
24v
Производ големина:
60x285mm
Инсталација:
Пати тип
Структура:
multilayer multicolor
Функција:
Често светла /3 Боја/ѕвончето/-
R

Тие исто така купуваат со овој производ