.

.

2 парчиња/set 10inch Бела Задебелена Челик Триаголник Виткање Полица Заградата Ѕид Монтирани Само Поддршка Метал Агол Протезата со 8 Завртки

2 парчиња/set 10inch Бела Задебелена Челик Триаголник Виткање Полица Заградата Ѕид Монтирани Само Поддршка Метал Агол Протезата

DEN 660.00
Количина на стоки


Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купат.

Бренд Име:
RDC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
полица заградата
Структура:
Триаголник Заградата
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
полица Загради
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции
R

Тие исто така купуваат со овој производ