.

.

JFLO 18x25mm 1M 100cm 40 Повлечете синџир Жица Превозникот кабел Мост не отворање на тип за Заштита на Towline синџир со крајот конектори

JFLO 18x25mm 1M 100cm 40 Повлечете синџир Жица Превозникот кабел Мост не отворање на тип за Заштита на Towline синџир со крајот

DEN 892.00
DEN 990.72
-10 %
Количина на стоки


Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн. Towline избор на главните параметри : Во висока : Одберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира., може да се движат слободно во радијална насока на towline не произведуваат тензии. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. игра влеча и заштита. (Освен некои земји и APO/FPO) 2). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации.
JFLO 18x25 Мост не отворање тип инженеринг најлон towline со крајот Конектори за кабелот за заштита синџир влечете синџир тенкови синџир Бесплатен превозот
Стандардно е во должина од 1 метар, со конектори на двата краја. се препорачува да се користи сепаратори.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Без descr и продавачи потсетам 12 часа без одговор, пратката ќе биде извршено според стандардната спецификација. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Кога купувате,. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
JF-18X25
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 18
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
18x25mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
23x36mm
Теренот:
30.5 mm
Радиус На Свиткување:
R38/R48/R75/R100
Структура:
Мост не отворање
Заеднички Тип:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=14.5 мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ