.

.

Инсбрук Фрижидер Магнети 21614 Австрија Туристичка Атракција

Инсбрук Фрижидер Магнети 21614 Австрија Туристичка Атракција

DEN 167.04
Количина на стоки


Инсбрук е главниот град на Тирол во западна Австрија. Таа се наоѓа во Ин долина, во својата делница со Wipp долина, која обезбедува пристап до Бренер Помине некои 30 км (18.6 mi) на југ.
Инсбрук лежи околу половина пат меѓу Минхен во Германија и во Верона, Италија. Се наоѓа во широка долина помеѓу високите планини, т.н. Северна Синџир на Karwendel Алпите (Hafelekarspitze, 2,334 метри или 7,657 стапки) на север, и Patscherkofel (2,246 m или 7,369 ft) и Serles (2,718 m или 8,917 ft) на југ.
Инсбрук е меѓународно познат зимски спортски центар, и хостиран на 1964 и 1976 Зимските олимписки Игри, како и 1984 и 1988 година Зимски Paralympics. Инсбрук, исто така домаќин на првиот Зимски Младински олимписките Игри во 2012 година. Име се преведува како "Ин мост". [2]
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети. ; САМО $3.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
1mm флексибилни магнет+1.5 mm картон+0.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
78*54mm
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
Правоаголникот 78*54mm
слика:
Cityscape
Големина:
78*54mm
Печати:
Квалитетот CMYK печатење
Материјал:
гума магнет;челик;artpaper;картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ