.

.

JFLO 1 Метар 25x25mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Мост Отворен од Двете Страни Заштита Towline со крајот Зглобовите Тенкови синџир

JFLO 1 Метар 25x25mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Мост Отворен од Двете Страни Заштита Towline со крајот Зглобовите

DEN 1101.00
DEN 1223.04
-10 %
Количина на стоки

2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.има замена. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
JFLO 25x25 1 Метар Мост Отворен од Двете Страни тип инженеринг најлон towline со крајот Конектори за кабелот за заштита синџир влечете синџир тенкови синџир Бесплатен превозот
Стандардно е во должина од 1 метар, со конектори на двата краја.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн. во towline по отворањето на поклопецот. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн.Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. се препорачува да се користи сепаратори. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка., може да се движат слободно во радијална насока на towline не произведуваат тензии. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
JF-25X25
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25x25mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
35x38mm
Теренот:
46mm
Радиус На Свиткување:
R40/R55/R75/R100/R125/R150/R175/R190/R190/R200/R250
Структура:
Мост Двете Страни Отворање
Заеднички Тип:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=13.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ