.

.

300мм HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

300мм HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1320.00
Количина на стоки

Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ