.

.

Еден atomizing млазницата ventress прилагодливи dripper EMITTER вметната род sprinkler

Еден atomizing млазницата ventress прилагодливи dripper EMITTER вметната род sprinkler

DEN 928.00
DEN 1019.52
-9 %
Количина на стоки


ПОВРЗЕТЕ СО 4/7" наводнување цевки детали за производот

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
XK
Бренд Име:
ZY
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ