.

.

37pcs/многу извртени Памук Бејкер twine (22yard/гајтанот) 37 видови боја памук twine памук јаже трговија на големо со бесплатен превозот

37pcs/многу извртени Памук Бејкер twine (22yard/гајтанот) 37 видови боја памук twine памук јаже трговија на големо со бесплатен

DEN 2394.24
Количина на стоки


Нашиот главен производ
Ве молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.
Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.
Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.
Одговараат на нашите друг производ може да се спаси изразат такса.
Производ детали Опис
Answer : ___________________________ NOTE : 37pcs/многу со бесплатен превозот.
Сите ние имаме боја акции во моментов, можете да изберете боја што ви се допадна.
Кога цел тоа, означува боја и количина, сите OK (ок).
Ако не означува боја, ќе им испрати по случаен боја.
Двојна боја памук пекарски twine
3 влакно извртени
злато и sliver е 1 ply извртени
Кол. : 1.5 mm
22yard/гајтанот
Се користи во подарок пакување, во пекарите twine, бракот пакување
Имаме 37 видови боја на располагање
Answer : ___________________________ Note :
Слика боја се однесуваат само, вистинската боја е одлучено од страна на примерок.Ако умот боја, ве молиме цел тоа purdently.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т/Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.
Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!
БОЈА ПОКАЖУВА
СТРУКТУРА
УПОТРЕБА

Тип На Производ:
Кабли
Дијаметар:
2mm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Извртени
Материјал:
100% Памук
Должина:
20m
Употреба:
Чанти,Облека
Обликот:
Круг
R

Тие исто така купуваат со овој производ