.

.

15MM Мешани Попуштат Шема Акрилик Сребро Позлатен Кабелот Голема Дупка Монистра Шарм За Европски Стил Murano Хривнија Монистра 100pcs

15MM Мешани Попуштат Шема Акрилик Сребро Позлатен Кабелот Голема Дупка Монистра Шарм За Европски Стил Murano Хривнија Монистра

DEN 489.00
DEN 575.04
-15 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Акрилик
Боја : Мешана Боја
Големина : 15 MM
Количина : 100 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
15MM
Објектот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
140g
Број На Модел На:
EL348
Бренд Име:
lae1sa
R

Тие исто така купуваат со овој производ