.

.

New 50Pcs 20mm Позлатен Легура на база перл и кристал Копчето за занает и свадба DIY декорација ZJ155

New 50Pcs 20mm Позлатен Легура на база перл и кристал Копчето за занает и свадба DIY декорација ZJ155

DEN 912.00
Количина на стоки

1*Бренд : Engood 2*Материјал : Кристал +алуминиумски+Позлата+Бисер 3*Големина : 20*20mm 4*Боја : како на сликата 5* Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, кеси додатоци и DIY телефонот случај декорација(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добар ) 6*Пакет : 50 Pcs 7 .Забелешки : Прирачник за мерење на 1-2mm грешка, се должи на екранот се различни, таму ќе биде боја разлика, ви благодариме

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Engood
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ZJ155
Материјал:
acryl
R

Тие исто така купуваат со овој производ