.

.

200Pcs/Многу Сплит Keyring 25мм Копче Прстен Синџир Јамка Џеб Фото Clasps Конектори

200Pcs/Многу Сплит Keyring 25мм Копче Прстен Синџир Јамка Џеб Фото Clasps Конектори

DEN 472.00
DEN 555.84
-15 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Големина : 25mm
Количина : 200 Pcs
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
клучни прстен
Големина:
25mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
240g
Број На Модел На:
EL341
R

Тие исто така купуваат со овој производ