.

.

1pc Јапонија Оригинални Неактивен Воздушна Контрола Мотори 22270-16090 136800-1060 за Toyota е корола

1pc Јапонија Оригинални Неактивен Воздушна Контрола Мотори 22270-16090 136800-1060 за Toyota е корола

DEN 1825.00
DEN 2534.88
-28 %
Количина на стоки


Име на производ : Idle за воздушна контрола вентил
ОЕМ Бр. : 22270-16090,136800-1060
Предмети користите за Toyota е корола
Ставка нето тежина : 0.22 килограми
Пакет метод : неутрален кутија
Количина : 1pc
Место на потекло : Јапонија

Објектот Должина:
None
is_customized:
No
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Бренд Име:
Кадир Koc
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
ОЕМ Бр.:
22270-16090,136800-1060
Предмети за:
Тојота Е Корола
Ставка нето тежина:
0.22 килограми
Пакет метод:
Неутрален Кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ