.

.

Моден Женски Пејач Костим Фаза Покаже На Белата Завој Секси Костим Тенок Облека Бар Дс Dj Џез Танц Облека Перформанси Носат

Моден Женски Пејач Костим Фаза Покаже На Белата Завој Секси Костим Тенок Облека Бар Дс Dj Џез Танц Облека Перформанси Носат

DEN 877.00
DEN 1252.80
-30 %
Количина на стоки

Моден Женски Пејач Костим Фаза Покаже на Белата Завој Секси Костим Тенок Облека Бар Дс Dj Џез Танц Облека, Претставата го Носат Овој стил е слободен големина,одговараат на 45-60 KG тежина,Тоа е се водат 1 CM=0.39 ИНЧЕН Модел е 167 см, 48 кг,над големина за вашиот референца Детални големина, се мери со рака, 1-3 см грешка е дозволено

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
BELLYQUEEN
Број На Модел На:
Фаза-2010
боја:
Бела
Стил:
секси танц носии
Вклучуваат:
Bodysuit
Карактеристично:
завој
Примена:
џез танц
R

Тие исто така купуваат со овој производ