.

.

Голема Големина Лотос Цвет Врежан Монистра Кинески Cinnabar Не Смола Монистра Среќа Будистички Накит Материјали за Правење 10pc/многу

Голема Големина Лотос Цвет Врежан Монистра Кинески Cinnabar Не Смола Монистра Среќа Будистички Накит Материјали за Правење 10pc/многу

DEN 878.00
DEN 944.64
-7 %
Количина на стоки

САД $ 63.78 /многу US $ 46.85 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу
САД $ 44.68 /многу US $ 10.65 /парче US $ 21.98 /парче US $ 12.50 /парче US $ 58.85 /многу
Ова е Кинески Cinnabar Монистра , Не Смола Монистра ! Во Кина, Cinnabar Може да се вардат Лоша среќа и Донесе Среќа На Луѓето !
Цвет големина : 17 x 28mm (0.66 x 1.1 Инчи )
Ќе добиете 10 Бисери од овој ред !
САД $ 22.68 /многу US $ 13.80 /многу US $ 12.65 /многу US $ 32.50 /многу US $ 17.68 /многу
САД $ 16.48 /многу US $ 43.68 /многу US $ 39.88 /многу US $ 25.86 /многу US $ 24.88-43.35 /многу
САД $ 48.85 /многу US $ 8.67 /многу US $ 18.68 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу
САД $ 63.78 /многу US $ 63.78 /многу US $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
15g
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Црвена
Материјал:
Cinnabar
Обликот:
lotus
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ