.

.

SINAIRSOFT Молчи Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Вер.2/3 Менувачот AK47 AK74 АВГУСТ М4 бесплатен превозот

SINAIRSOFT Молчи Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Вер.2/3 Менувачот AK47 AK74 АВГУСТ М4 бесплатен превозот

DEN 403.00
DEN 503.52
-20 %
Количина на стоки


Глава за цилиндар Вер. 2/3 Airsoft AEG Менувачот
Суштински дел за надградба на вашиот апарат AEG
На браник-гума е инсталиран во клипот чело на оваа група
Понуда крајната noiselessness и да ја задржите од откриен за време на skirmish
Топката Имајќи Клипот Главата апсорбира најголем дел од напнатост, од изворот
За брзо главата движење понудат постојана брзина муцката
Место Цел Пред ставањето на вашите нарачки, ве молиме comfirm детали со нас ако имате барање на предмети и вие сте одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако треба пониска цел вредноста на вашата цел да се избегне увоз доход, ве молиме дозволете ни да знам колку. Се враќа Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти и дека можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Број На Модел На:
AEG
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Тип:
Молчи Цилиндар На Главата
верзија:
Вер.2/3
Материјал:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ