.

.

AINUOSHI Трендовски 925 Sterling Silver Бело Злато Боја Жените Прстени 1 Карат Sona Круг Намали Свадба Ангажман Ореол Булчински Прстени

AINUOSHI Трендовски 925 Sterling Silver Бело Злато Боја Жените Прстени 1 Карат Sona Круг Намали Свадба Ангажман Ореол Булчински

DEN 4777.00
DEN 7961.28
-40 %
Количина на стоки


ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате)
Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант
Главната Дијамант Големина : 6.5 mm(1 Карат)
Дијамант Јасност : АКО
Дијамант Боја Одделение : D : D-E
Главниот Камен Боја : Јасно Бела
Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали
Свадба Ангажман Булчински Прстен
Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Поставување : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши
Камења Поставка : Prong
Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант
Крај : Високо Полиран
Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не залепени
Гаранција За Квалитет
Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање.
Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
AINUOSHI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
AENG-170
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
12mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Свадба Подарок Прстен
Дијамант Научно Име:
SONA Симулирани Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Дијамант Карат Тежина:
6.5 mm (1 Карат) Круг Намали
Поставување:
925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Прстени Тип:
Круг Намали Sona Свадба Бендови Свадба Прстен
R

Тие исто така купуваат со овој производ