.

.

Висок квалитет на Оригиналниот Fuser филм единица Компатибилен За Canon IRC2550 C2880 C3080 C3380 C3580

Висок квалитет на Оригиналниот Fuser филм единица Компатибилен За Canon IRC2550 C2880 C3080 C3380 C3580

DEN 9840.00
Количина на стоки


Висок квалитет Fuser филм единица Компатибилен За Canon IRC2550 C2880 C3080 C3380 C3580
Answer : ___________________________ Note : ова fuser филм единица имаме 220 v и 110v, по плаќањето ,ве молиме оставете порака и кажете ни која ви е потребна ,ви благодариме
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Број На Модел На:
IRC2550
боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ