.

.

КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА Висок Квалитет на Жените Бренд Дизајнер очила за сонце Лето Луксузни D рамка Нијанси Очила тебе леќи за очила на сонцето ss148

КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА Висок Квалитет на Жените Бренд Дизајнер очила за сонце Лето Луксузни D рамка Нијанси Очила тебе леќи за очила

DEN 244.00
DEN 287.52
-15 %
Количина на стоки


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Како може да track my parecl? Y ou може да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) U сали кина пост воздух Пошта ќе ги 15-35days.e Packet зема 7-15days . DHL,Fedex,UPS-от и други изразат зема 3-10days . (некои земји ќе потрае повеќе,за повикување само). вие треба да бидат трпение. 2. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Јас f купувањето заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Не за да ја отворите спор пред conacting нашата служба за корисници, доверба во нас, ние можеме да работиме со вас да го поправи тоа и да ви понуди добро решение. 3. Дали има некој царина? У sually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Трговија на големо и пад на превозот се двете достапни во нашата продавница ! F или трговија на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. F или пад на превозот,имаме доволно искуство, можеме да испратите наредби за вашите клиенти директно и без било какви промотивни /нашите информации како што ги барате. С или повеќе прашања, можете исто така контактирајте aliexpress услуги на клиентите од страна Ние секогаш ви даде најдобри услуги и soonest одговор...

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
правоаголник
Рамка Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
ss148
Леќа Ширина:
65mm
Леќа Висина:
57mm
Бренд Име:
КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА
Функција:
100% UVA/UVB заштита
R

Тие исто така купуваат со овој производ