.

.

resistive touch screen најголемиот дел компјутерски делови паралелно порта голема висок квалитет 8.4 инчен pc сите во еден десктоп

resistive touch screen најголемиот дел компјутерски делови паралелно порта голема висок квалитет 8.4 инчен pc сите во еден десктоп

DEN 22560.00
Количина на стоки

-Опис на производот - Сите Во Еден Компјутер Intel J1900 индустриски панел компјутер со отпор на екранот на допир, 32 G SSD 2 G RAM меморија fanless Компјутер(без копчето) Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. интегрирани intel J1900 quad-core .
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
-Пакет List-
TPC-084 P Сите Во Еден Индустриски КОМПЈУТЕР x1
60 W Адаптер x1
Монтирање на Комплет x1
ЦД Возачот x1
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Број На Модел На:
TPC-084P
ПРОЦЕСОРОТ:
интегрирани intel J1900 quad-core
Екран на допир панел:
Екран на допир панел на отпор
Резолуција:
800*600
оперативен систем:
windows xp / windows 7/8/linux
LAN:
2*RJ45 Intel RTL8111C 1000Mbps
I/O:
3 x USB2.0, 1 x USB3.0 ,4x com ,2*lAN,VGA,HDMI
RAM меморија:
DDRIII 2Gb max8G
Работна температура:
-40--80 C
За сертификација на:
CE,FCC,RoHS
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ