.

.

Силна супер 1 Тркалаат 25M (0.2 мм Дебел) Отпорни на Топлина двострано Транспарентен Јасно селотејп Налепница 1,2,3,4,5,6,8,10

Силна супер 1 Тркалаат 25M (0.2 мм Дебел) Отпорни на Топлина двострано Транспарентен Јасно селотејп Налепница 1,2,3,4,5,6,8,10

DEN 116.00
DEN 154.56
-25 %
Количина на стоки


Силна супер 1 Тркалаат 25 M (0.2 мм Дебел) Отпорни на Топлина двострано Транспарентен Јасно селотејп Налепница 1,2,3,4,5,6,8,10 mm
Опис Ова е неизбежна лепило кој има екран на допир во позиција Материјал : Не ткиво ткаенина, акрилна киселина лепило Лепак LCD Дисплеј и Екранот на Допир Digitizer Стакло Отпорни на Топлина, лесно да се лепило, силно лепило способност Добро стареење отпор Добро стриже отпор Добар растворувач отпор Добро омекнување отпор Добра отпорност на влага Добра обработка својства Добар температура отпор : Краткорочни отпорност на топлина 150 целзиусови степени. Долгорочна отпорност на топлина 100 целзиусови степени.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Ова е силна леплива лента и погоден за оние проекти каде силно лепило е потребно.
Идеален за мобилен телефон екран заштитник, LCD екран на допир на екранот, таблет КОМПЈУТЕР, модули, батерија прегради на електронска опрема,итн.
Оваа Лента, исто така, може да се користи низ куќа или било каде на друго место каде што ќе треба силна двојно двострано лента.
Лесно да го инсталирате со двоен селотејп дното.
Се применува снимката на вашиот објект и тргни се назад на црвена подлога лента да се открие леплива.
Спецификации :
Должина : 82ft / 25m
Состојба : Нова
База Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Лепило : Акрилик
Температурата Се Спротивстави На : 100-150
Водоотпорен : Да
Боја : транспарентна
Пакет се вклучени :
1 rollx Двојно Двострано Јасно Лента ( 2roll погоре ќе слободни испратите помош на пинцета)

боја:
1MM, 2MM, 3ММ, 5MM, 6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 15MM, 20MM, 25ММ
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Тип:
Рака Алатки
Селотејп Тип:
Двострано Лента
боја:
Транспарентна
Должина:
25M
dropship:
Поддршка
Висока Температура Reist:
Yes
квалитет:
ААА
R

Тие исто така купуваат со овој производ