.

.

Рачно Изработени Модерна Апстракт На Платно Маслото За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Уметнички Слики Рог Пејзаж Слики Занает

Рачно Изработени Модерна Апстракт На Платно Маслото За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Уметнички Слики Рог Пејзаж Слики Занает

DEN 1959.00
DEN 3696.00
-47 %
Количина на стоки

Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Плаќање
1.
Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Во persent ние го прифаќаме услови за плаќање како што следи : Преглед, Western Union, Esrow
3.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Опис На Производот :
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay,
Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Наплата
1.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот
методи пред да плаќаат.
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Вашето задоволство е наша извршување.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Рачно Изработени Модерна Апстракт На Платно Маслото За Дневна Соба Ѕид Оркестарот Уметнички Слики Рог Пејзаж Слики Занает
Превозот
1.

Големина (Инчен):
16x20, 20x24, 24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Традиционален Кинески
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0385
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Име:
OSM
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ