.

.

За Kawasaki Z800 Z80ABS 2012 2013 2014 2015 2017 Мотор Цилиндри Задните Гориво Z800 Течност Резервоарот Покрие Резервоарот Капа

За Kawasaki Z800 Z80ABS 2012 2013 2014 2015 2017 Мотор Цилиндри Задните Гориво Z800 Течност Резервоарот Покрие Резервоарот

DEN 310.00
DEN 340.80
-9 %
Количина на стоки

НИ 25.76 / set НИ 25.76 / set НИ 52 / пар НИ 7.03 / парче НАС 8.02 / пар НИ 21.12 / парче НАС 3.41 / парче НАС 18 / set НИ 10.96 / пар НИ беа 25,5 / пар
Опис на *Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : CNC 6061 Алуминиум *Објект е лесно да се инсталира без инструкции *Постои моден дизајн, може да се направи вашиот велосипед во добар изглед. *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *Боја : слика покаже *Пакет вклучуваат : парче Задниот Поклопец Fitment : За Kawasaki Z800 Z 800 z800abs 2012 2013 2014 2015 2016 2017
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
DF-РК-044
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
40g
Материјал Тип:
алуминиум cnc
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За Kawasaki Z800 Z 800 z800abs 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Бои:
слика шоу
Материјал:
Алуминиум
Функција:
Цилиндричен Резервоар Маска
Точка име :
Задна Кочница Течност Во Резервоарот Покрие Капа
Употреба:
мотоцикл масло филтер маска капа
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакетот Вклучува:
Парче Задниот Поклопец
R

Тие исто така купуваат со овој производ