.

.

1300мм HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

1300мм HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3744.00
Количина на стоки

Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.ние можеме како што rquest.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.кога ви требаат нашите производи итна.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.Како имаме долгорочна соработка на логистика .така имаме најдобрите превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.може да се купи воздух mail.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. 100% Попуст по наредби.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Trademanager : cn1000485769 2.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. Вашето мислење ќе биде многу greatful.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ