.

.

E245 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода инкрустирани Боја Обетки/см

E245 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода

DEN 107.00
DEN 142.08
-25 %
Количина на стоки

Големина : 5.0 * 2.0 cm Тежина : 11g E245 Топла продажба сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо Фабрика цена бесплатен превозот мода инкрустирани Боја Обетки/dmqamdxa exyanpfa

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Класичен
Големина (Должина * Ширина):
a
кодот:
E245
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Type1:
за жените
Type2:
Парична Казна Накит
type3:
за мажите
type4:
Свадба & Ангажирање Накит
type5:
сребрен накит
type6:
пирсинг
R

Тие исто така купуваат со овој производ