.

.

ПЛ 8-03 цевка големина 8мм-3/8 PT тема воздух пластични лактот машки фитинг еден допир брзо се поврзете, со висок квалитет ниска цена

ПЛ 8-03 цевка големина 8мм-3/8 PT тема воздух пластични лактот машки фитинг еден допир брзо се поврзете, со висок квалитет ниска

DEN 4271.52
Количина на стоки


ПЛ фитинзи се лактот пневматски делови, со тефлон обложена.
Тема тип : BSPT, NPT;
Тема Големина : 1/8", 1/4", 3/8", 1/2"
Течност Видови на Воздухот (Нема друг тип на гас или течност)
Работен Притисок Опсег : 0-150 PSI 0-9.9 Kg F/cm2(0-990 KPa)
Негативниот Притисок -29.5 Хг -750mm Hg(10 Torr)
Работна Температура : 32-140 F 0-60 C
Предложи Цевка Материјал : Најлон и Полиуретан
Сите тежина е направен како одредена количина за да зачувате некои товар за клиенти!

Број На Модел На:
ПЛ 8-03
Тип:
Приклучоци
Материјал:
пластични ракав+месинг тело
Цевка големина:
8мм
Тема:
3/8 PT
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ