.

.

1PC Симпатична и многу вкусна сладолед Торта Фрижидер Магнети за Фрижидер 3D Магнети Магнетни Фрижидер Ѕид Налепница Дома Мебел Оркестарот

1PC Симпатична и многу вкусна сладолед Торта Фрижидер Магнети за Фрижидер 3D Магнети Магнетни Фрижидер Ѕид Налепница Дома Мебел

DEN 231.00
DEN 330.72
-30 %
Количина на стоки


Шема:
Цртан филм
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Лист Големина:
Медиум
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
R

Тие исто така купуваат со овој производ