.

.

Tian На Мажите Плоштад, Пекинг Кина Туристички Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК ИДЕЈА

Tian На Мажите Плоштад, Пекинг Кина Туристички Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК ИДЕЈА

DEN 335.52
Количина на стоки


Ставка Опис
Тема : Tian На Мажите Плоштад, Пекинг, Кина
Материјал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот дел
Мерење : 9.5 x 3 cm
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
Луди Неколку
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
Ознаки за места
R

Тие исто така купуваат со овој производ