.

.

Рачно Насликани Модерни Слики На Платно Маслото За Пејзаж Слики За Соба Ѕид Оркестарот Црно-Бела Апстракт Висат Слики

Рачно Насликани Модерни Слики На Платно Маслото За Пејзаж Слики За Соба Ѕид Оркестарот Црно-Бела Апстракт Висат Слики

DEN 1032.00
DEN 1946.88
-47 %
Количина на стоки

За Превозот Начин :
големината е поголем од 70x70cm,тоа ќе биде бесплатен превозот за испорака преку ИЗРАЗУВААТ(како на пример, DHL/ФЕДЕКС и така натаму), по испорака тоа ,ќе добиете слика за 3-5 дена.
друга големина ќе биде бесплатен превозот за delviery од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
тоа ќе биде побавно од express. ви благодариме за разбирањето!!!
Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Среќа Маслото Детали Ставка Име на Нафта сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија.Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).
3. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .
4. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. +86-13728664571

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
0400
Форма:
Две-слика Комбинација
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ